Zprávy z angličtiny

Výsledky Soutěže v anglickém jazyce – školní kolo ( poslech s porozuměním, představování, konverzace)

Kategorie IA:

1. místo: Pithartová Veronika 7. třída
2. místo: Polívková Sára 6. třída
3. místo: Pitašová Nikola 6. třída
3. místo: Kratochvílová Jana 7. třída
3. místo: Kulhánek Pavel 7. třída

Kategorie IIA:

1. místo: Čiháková Karolína 8. třída
2. místo: Dub Michal 9. třída
3. místo: Kábrtová Pavla 9. třída
3. místo: Kavanová Karolína 8. třída

Okresní kolo Soutěže v anglickém jazyce proběhlo 18. 2.2016 v Hostinném. Za účasti nejlepších mladých angličtinářů se Veronika ve své kategorii umístila na 8. místě a Karolína získala 3. místo ( jako jedna z mála žákyň osmé třídy mezi deváťáky). Oběma děvčatům gratulujeme a přejeme další vyníkající úspěchy v anglickém jazyce.

ANIMAL COMPETITION

12. února 2016 proběhla v 6. třídě soutěž znalostí o zvířatech v anglickém jazyce. Nejvíce zvířat zařadila děvčata :

1. místo : Pitašová Nikola
2. místo : Polívková Sára
3. místo : Škodová Markéta

ST PATRICK´S DAY

17.3.2016 připravujeme na naší škole malou oslavu svátku sv. Patrika. Všichni žáci se obléknou do zelené barvy, po celý den mohou psát zeleně, ve školní jídelně nás čeká zelený oběd, o přestávce si zbaštíme zelenou svačinu, doneseme si zelené pití, … zelená barva se stane naším symbolem dne.