Žákovské vystoupení hudebního oboru ZUŠ

Ve středu 4. 2. 2015 se uskutečnilo další žákovské vystoupení žáků hudebního oboru naší Základní umělecké školy ve Rtyni v P. pod organizační taktovkou paní Mgr. Ireny Podlipné.

Tentokrát vystoupili žáci p. učitelky Drejslové, Vepřekové, Stránské, pana učitele Hejny a paní učitelky Šímové, která společně se slečnou Ivou Brátovou žáky klavírně doprovázela. Zazněly skladby mnoha autorů, například W. A. Mozarta, P. Skoumala, K. Svobody, ale i četné lidové písně. Zcela zaplněný Malý kulturní sál (Makus) hlasitým potleskem ocenil naše mladé interprety a podpořil je v jejich dalším úsilí. Věřím, že zvláště rodiče ocenili práci svých dětí a jejich vyučujících.

O výzdobu sálu se postarala paní Věra Včelišová , učitelka výtvarného oboru, a její žáci. Jednotlivá vystoupení uváděly průvodním slovem žákyně deváté třídy K. Maršíková a J. Kuldová. Děkuji všem za výbornou práci.

Doufám, že i další vystoupení, které je plánované na měsíc březen, bude mít stejně kvalitní úroveň, příjemnou atmosféru a opět zaplní celý sál do posledního místa.

Mgr. Hana Vondráčková, ředitelka ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší