Úspěchy žáků ZUŠ v celostátní soutěži hry na dechové a bicí nástroje

V březnu a v dubnu se uskutečnila okresní a krajská kola soutěže hry na dechové a bicí nástroje.

Umístění našich  žákův okresních kolech:

Příčná flétna:
Marie Mastíková (3. ročník I. cyklu) – 1 . místo s postupem do krajského kola
Magdalena Mastíková (4. ročník I. cyklu) – 1 . místo s postupem do krajského kola

Trubka:
Matěj Tér (5. ročník I. cyklu) – 1. místo s postupem do krajského kola
Tomáš Ficek (1. ročník II. cyklu) – 2. místo

Tenor:
Jana Kratochvílová (3. ročník II. cyklu) – 1 . místo s postupem do krajského kola

Všichni žáci, kteří naši školu reprezentovali v krajském kole soutěže ZUŠ dosáhli pěkných výsledků:

Příčná flétna:
Marie Mastíková – 3. místo
Magdalena Mastíková – 2. místo

Trubka:
Matěj Tér (5. ročník I. cyklu) – 2. místo

Tenor:
Jana Kratochvílová (3. ročník II. cyklu) – 1. místo s postupem do celostátního kola

Žáky na soutěž připravili paní učitelka Hana Kukulová Řezníčková a pan učitel Jan Hofman.

Bicí nástroje:

Okresní kolo soutěže ve hře na bicích nástrojích se nekonalo, přihlášení žáci se účastnili přímo kola krajského. Zde vybojoval krásné první místo Matyáš Portych (6. ročník I. cyklu), žák pana učitele Oldřicha Ševců.

Všem žákům děkujeme z reprezentaci školy a učitelům za příkladnou přípravu na soutěž.