Sport ve škole

Bruslení

V měsíci březnu se jsme zorganizovali bruslení i pro žáky 3. – 5. třídy. V rámci tělesné výchovy se zapojily i třídy 2. stupně a pomohly svým mladším spolužákům se zavazováním bruslí. Chlapci si zaráli hokej, dívky zkoušely jízdu vpřed i vzad a nechyběla ani hra na honěnou.

AŠSK

10. 3. 2022 se 10 žáků 4. a 5. třídy zúčastnilo krajského kola v přehazované. Rtyňským dětem se v turnaji dařilo a podlehly pouze vítěznému týmu z Rychnova nad Kněžnou. Obsadily v krajském kole krásné 2. místo.

6. ZŠ Hostinné, Karla Klíče

15. 3. 2022 odehrály školní turnaj ve volejbale i dívky 8. a 9. tříd. I jim se v okresním turnaji dařilo. Všechna utkání davčata jednoznačně vyhrála a vybojovala postup do krajského kola.

Celkové pořadí okresního kola ve volejbale:

Okresí soutěže jsou v plném proudu. Chlapci 8. a 9. tříd už trénují na basketbal, žáci 6. a 7. tříd na volejbal a chlapci 1. stupně na kopanou.

Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci školy.