Proběhlá a plánovaná vystoupení žáků ZUŠ

Dne 14. listopadu 2019 proběhlo v MAKUSU vystoupení žáků hudebního oddělení ZUŠ. Tentokrát bylo na programu dvacet různorodých čísel, ve kterých se představili mladší i starší žáci, a to jak sólově či v duetech, tak v komorních uskupeních. Na koncertě zazněly melodie klasických i populárních písní a na závěr byl každý účinkující odměněn bohatým potleskem. Děkujeme tedy všem žákům a pedagogům, kteří se na přípravě podíleli, a především nepostradatelnému publiku, které vytvořilo tu pravou koncertní atmosféru.

Jelikož se mílovými kroky blíží čas adventu, připravují žáci ZUŠ spolu se svými učiteli program i na vánoční hudební akce. K poslechu vánočních písní a koled Vás zveme v pondělí 2. prosince 2019 k firmě Joyson, kde od 16:30 hodin proběhne ku příležitosti rozsvěcení vánočního stromku hudební vystoupení žáků pěveckého oddělení.

Srdečně Vás také zveme na tradiční vánoční koncert žáků ZUŠ, který se koná v úterý 3. prosince 2019 od 18:00 hodin v prostorách kulturního sálu MAKUS.

Na Vaši návštěvu se těší žáci a pedagogové ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší

Mgr. Daniela Krátká