Pohádky z ledničky

byly odměnou žákům prvních a druhých tříd za pololetní vysvědčení. Divadlo Plyšového Medvídka je uvádělo ve čtvrtek 6.2.2020 v Trutnově ve společenském centru UFFO. Tato dobrodružná loutková pohádka, plná humoru a písniček, hravou formou upozornila na správné stravovací a hygienické návyky. Právě tato témata oba ročníky probírají v současné době v prvouce. Na výjimečný kulturní zážitek se děti svátečně oblékly a z opravdového divadelního prostředí byly nadšené. Kromě prostorného hlediště je upoutalo množství zrcadel a mramoru v prostorách šaten a nejvíc je fascinoval prosklený výtah, který samozřejmě musely vyzkoušet. Díky tomuto představení si děti nenásilnou formou upevnily své vědomosti a vrátily se do školy spokojené a plné nových dojmů.

Mgr. Jana Hanušová a Mgr. Martina Kábrtová