POHÁDKOVÁ ŘÍSE

Zábavné karnevalové odpoledne si nejmladší žáci na staré škole užili ve středu 30. ledna, den před pololetním vysvědčením. Zvířátka, piráti, rytíři, víly, princezny, břišní tanečnice a další pohádkové postavy se sešly, aby si užily plno legrace při zajímavých a veselých soutěžích. Hodně smíchu bylo také při tancování na známé melodie. Pochvalu a sladkou odměnu obdrželi všichni, protože všechny převleky byly krásné. Nejhezčí masky byly odměněny diplomem a pěkným a užitečným sponzorským darem od firmy Joyson Safety Systéms Czech, s.r.o.. Za tyto věcné ceny jmenované firmě velmi děkujeme. Akce se všem dětem líbila a už plánují kostýmy na příští rok. Fotografie jsou k nahlédnutí na webových stránkách školy www.zsrtyne.cz.

Mgr. Jana Hanušová