McDonald´s Cup

Je oblíbený fotbalový turnaj určený pro děti 1. stupně základních škol. Ve školním roce 2021/2022 se hraje již 23. ročník. Turnaj je rozdělen do dvou kategorií. V kategorii A hrají žáci 1. – 3. třídy ZŠ a v kategorii B žáci 4. a 5. tříd ZŠ.

I naše škola se do tohoto turnaje přihlásila a v dubnu proběhla okrsková kola na UMT v Trutnově. Ve starší kategorii skončili žáci a žákyně na pěkném 4. místě. Mladším chlapcům a dívkám se dařilo ještě lépe. V konkurenci trutnovských škol suverénně zvítězili a zajistili si tím postup do okresního finále, které se bude konat 4. května v Horním Starém Městě.

Všem zúčastněným patří pochvala za vzornou reprezentaci školy, krásné sportovní výkony a příkladné fair play chování.

Vyučující TV Martina Vasiljevová a Jiří Vondráček