Informace k provozu školy od pondělí 25. 1. 2021

Na základě rozhodnutí MŠMT a MZdr informujeme všechny naše žáky a zákonné zástupce, že v období od pondělí 25. 1. do čtvrtka 28. 1. 2021 bude nadále probíhat výuka ve stále stejném režimu jako v předešlých lednových týdnech.

ZUŠ – distanční výuka.

Prezenčně se vzdělávají pouze žáci 1. a 2. ročníku.

Školní družina  – v provozu pouze odpoledne do 15 hodin.

Ostatní ročníky ZŠ se vzdělávají i nadále distančně podle pokynů svých třídních učitelů.

Organizace vydávání vysvědčení:

• Všichni žáci 1. a 2. ročníku obdrží tradiční výpis vysvědčení ve čtvrtek 28. 1. 2021 během poslední vyučovací hodiny.
  • Žáci ostatních ročníků a jejich rodiče budou informováni o hodnocení elektronicky prostřednictvím systému Bakaláři. Ve čtvrtek 28. 1. se zobrazí v tomto systému přehled obdržených známek. Tištěný výpis obdrží žáci osobně hned poté, co bude obnovena jejich prezenční docházka.
  • ZUŠ – informace o pololetní klasifikaci předají třídní učitelé

V pátek 29. 1. mají všichni žáci pololetní prázdniny.

Jak se bude situace dále vyvíjet, uvidíme podle epidemiologické situace a rozhodnutí MŠMT.   Budeme vás samozřejmě včas informovat.
Děkujeme za spolupráci a všichni se těšíme na brzký návrat dětí do školních lavic.

vedení školy