Advent ve škole

Vánoční očekávání se nevyhne ani dění ve škole. Pro děti je čekání na Ježíška nejkrásnějším obdobím v roce. Pro zpestření jsme letos opět připravovali již tradiční adventní odpoledne, na kterém se podíleli vyučující, nejstarší žáci školy, správní zaměstnanci i paní kuchařky ze školní jídelny. Na předem připravených stanovištích si děti s pomocí vyučujících vyrobili dekorativní předměty (voňavé bylinkové sáčky, vánoční krabičky, zápichy, skleněné i papírové vánoční ozdoby …) a ve školní jídelně děti ozdobily cukroví a upekly vánočky. Celé odpoledne probíhalo při pěkné vánoční atmosféře provoněné dětským nadšením z přicházejících Vánoc. Radost z takto stráveného dne neměly jen děti, kterých letos bylo více než sto, ale i všichni dospělí, kteří se na přípravách a celé organizaci podíleli.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotofalerii.