VYBÍJENÁ 1. stupeň

Žáci 2.-5. ročníku se v týdnu před Velikonocemi utkali s družstvy škol našeho okrsku, tj. ZŠ Bratří Čapků, ZŠ Úpice Lány a ZŠ Malé Svatoňovice, ve vybíjené v Úpici.

Smíšené družstvo 2. -3. třídy získalo 3. místo, chlapci 4. -5. třídy skončili na 4. místě. Nejlépe se dařilo družstvu děvčat 4. -5. třídy. Dívky suverénně zvítězily a postoupily do okresního kola. To se uskutečnilo v pátek 1. dubna v tělocvičně ZŠ R. Frimla Trutnově. Zde děvčata hrála 4 zápasy (se ZŠ R. Frimla, ZŠ V Domcích, ZŠ Lánov, ZŠ Vrchlabí). Jedna prohra, jedna remíza a dvě vítězství nám přinesly krásné třetí místo – za oběma trutnovskými školami (pouze jediný bod nás dělil od stříbra).

Všem dívkám a chlapcům patří pochvala za vzornou reprezentaci naší školy, krásné sportovní výkony a příkladné fair play chování.

Za učitele TV Mgr. Jana Peterková