Školní akademie

Pomalu se blíží konec školního roku, ke kterému již tradičně patří školní akademie. Letos se konala na téma „Voda“ ve dnech 7. a 8. června. Představení se konala v odpoledních hodinách pro rodiče a další rodinné příslušníky. Letošní akademie se velmi povedla, alespoň takto se vyjadřovali někteří rodiče při odchodu z kina, kde akademie probíhala. Velké poděkování patří pedagogům za nácvik jednotlivých skladeb i výzdobu sálu, žákům, moderátorům, panu zvukaři a městu za zapůjčení sálu. I přesto, že bylo vstupné dobrovolné, podařilo se nám vybrat přesně 4.389 Kč. Tato částka bude použita zpět pro naše žáky (zakoupení drobných sladkých odměn za vystoupení) a zbytek přidán do fondu SPRŠ, ze kterého si Školní parlament přeje zakoupit společenské hry a stolní fotbálek na chodbu školy.

(záznam vystoupení si můžete objednat u pana učitele L. Lelka)