Evropa a svět nás zajímá

Projektový den pro žáky naší školy připravily třídy 6.A a 6.B dne 28.3.2018 v tělocvičně. Letošní ročník nám přinesl celkem 11 stanovišť, na kterých žáci prezentovali jednotlivé státy EU, jejich symboly, vlajky, zajímavosti a suvenýry. Díky spolupráci s  maminkami našich šesťáků, které napekly, usmažily a navařily tradiční pochoutky vybraných států, mohli všichni návštěvníci našeho projektového dne ochutnat vynikající perníčky, štolu, kanapky, štrůdlíky, sýry, bagety, pizzu,…U jednotlivých států si žáci naší školy vyzkoušeli sportovní zdatnost, kvízy, přiřazování slov a znalosti ze zeměpisu. Díky skvělé práci našich šesťáků jsme prožili krásný a zábavný den. Poděkování patří nejen jim, ale i jejich maminkám. Děkujeme.

Za vyučující předmětu Evropa a svět Machačová Yvona