ADVENTNÍ ODPOLEDNE

V úterý 8. 12. paní učitelky z prvního stupně připravily pro děti výrobu drobných vánočních dárečků. Vyráběly se korálkové vánoční ozdoby, zápichy vánoční stromeček a sněhulák, postavička andílka, svícínek z CD, zdobily se perníčky (tady patří poděkování paní Květě Garčekové , která perníčky napekla a pomohla s paní Hvězdovou při zdobení těm nejmenším), ve školní jídelně si s pomocí našich kuchařek a paní vedoucí Petry Cachové mohli uplést vánočku a nazdobit cukroví. Na chodbě v přízemí bylo přichystáno malé občerstvení a výroba svíček ze včelího vosku, dětem pomáhali při výrobě naši správní zaměstnanci paní Kábrtová a Kulhánková a pan Verner.

Letos se vyrábění zúčastnilo přibližně 120 dětí, jsme rády, že přišly i některé maminky s budoucími prvňáčky. Těšíme se na příští vyrábění.

Mgr.Yveta Najmanová